PODSTAWY

  • Psy odbierają świat w pierwszej kolejności przy pomocy nosa, potem oczu, a na końcu uszu. Najważniejszym zmysłem jest w ich przypadku węch. "Uwierzę, gdy powącham". Z tego powodu nie ma sensu krzyczeć na psy, ponieważ reagują one nie na słowa, lecz energię i zapach.

  • Psy nigdy nie myślą, że są ludźmi, wbrew temu, co lubią sobie wyobrażać ich właściciele. Są bardzo szczęśliwe będąc po prostu psami. Jeżeli mówisz znajomym, że Twój pies "myśli, że jest człowiekiem", istnieje duża szansa, że to Twój pies uważa sięza przywódcę.

PSIEJ

  • Podobnie jak inne zwierzęta, psy przez cały czas porozumiewają się ze sobą za pomocą węchu, mowy ciała i energii. Porozumiewają się także z Tobą, pomimo tego, że możesz nie być świadomym wszystkich sygnałów, które wysyłasz. Nigdy nie uda Ci się okłamać swojego psa odnośnie tego, jak się czujesz.

  • Psy mają zakorzenioną mentalność stadną. Jeżeli nie staniesz się dla swojego psa przywódcą, będzie się on zachowywać w dominacyjny lub nieprzewidywalny sposób.

PSYCHOLOGII

  • W świece psów jesteś albo stabilny albo nie stabilny; albo jesteś przywódcą, albo za kimś podążasz.

  • Naturalnym "celem" psów jest prowadzenie harmonijnego i zrównoważonego życia w zgodzie z Matką Naturą.

  • Psy żyją chwilą. Nie rozmyślają o przeszłości, ani nie zamartwiająsię przyszłością, dzięki czemu potrafią bardzo szybko zmienić niestabilne zachowania. Musimy im tylko na to pozwolić.

O mnie

Psy są moją miłścią i pasją...

...towarzyszyły mi od zawsze, obecnie mam dwa labradory. Przebywanie z nimi i ich pielęgnacja są dla mnie powodem do ogromnej satysfakcji i radości, dlatego postanowiłam zawodowo zająć się pracą z psami. Spa Dla Psa to realizacja moich dziecięcych marzeń, dzięki czemu pies podczas wizyty będzie się czuł bezpiecznie, oraz w pełni komfortowo. Każda czynność, jakiej się podejmuję jest wykonywana z sercem i pełnym zaangażowaniem. Działam na zasadzie współpracy
z psem, nigdy nie stosuję agresji.

Jak i na czym pracuję


Zarówno podczas pracy jak i w chwilach spędzonych z moimi psami polegam na wiedzy o psim behawioryzmie...

...zapewniam miłą i fachową obsługę oraz odpowiednie warunki sanitarne (dezynfekcja salonu oraz narzędzi po każdej wizycie). Używam oraz oferuję kosmetyki renomowanych firm, pracuję na najwyższej klasy sprzęcie groomerskim
w przytulnym pomieszczeniu. Najwyższą jakość moich usług zapewniam dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy
z psami oraz dzięki ukończonym profesjonalnym kursie groomerskim.